fbpx

Aktualności

18-05-2020

Rybka MiniMini bohaterką nowej Staropolanki KIDS – wielopłaszczyznowa współpraca Uzdrowisk Kłodzkich z CANAL+ nadawcą kanału MiniMini+

Uzdrowiska Kłodzkie SA – grupa PGU i marka STAROPOLANKA, należące do Grupy KGHM,  rozpoczęły współpracę z CANAL+ w obszarze licencji na wizerunek Rybki MiniMini na etykiecie wody Staropolanka KIDS dedykowanej najmłodszym odbiorcom.  

Idealna woda dla malucha Staropolanka KIDS z wizerunkiem ulubionej telewizyjnej Rybki MiniMini to woda o niskiej mineralizacji, produkowana w wygodnej butelce i pojemności 330 ml z bezpiecznym dla milusińskich  korkiem niekapkiem, którego funkcjonalność pozwala na zmniejszenie ryzyka zachłyśnięcia się dziecka wodą z butelki oraz eliminuje ryzyko wylania wody.

Rozpoznawalna i lubiana bohaterka – Rybka MiniMini

Tak jak woda Staropolanka KIDS tak i kanał MINIMINI+ cieszą się zaufaniem rodziców i sympatią wśród dzieci.

Kanał MINIMINI+ jest uwielbiany przez dzieci w wieku 3-8 lat. To ogromna widownia w najmłodszej grupie widzów, która malucha przemieni w zucha.

Przez rodziców, MiniMini+ postrzegany jest jako kanał przyjazny i odpowiedni dla małego dziecka. MiniMini+ inspiruje i uczy maluchy poprzez zabawę. Jest to kanał bezpieczny dla najmłodszych gdyż w swojej ofercie proponuje programy pozbawione przemocy.

Świadomi rodzice wiedzą co jest najlepsze dla ich najmłodszych pociech.

Rybka MiniMini wraz z przyjaciółmi – Delfinkiem Finkiem i Ośmiornicą Lolą oraz Staropolanka KIDS zabiorą wszystkie Maluchy na niesamowite podwodne i wodne przygody! Wspólna zabawa, magiczne sztuczki i spotkania z niezwykłymi istotami będą nie tylko okazją do odkrywania podwodnego świata, ale też bardzo przydatną lekcją przyjaźni, współpracy i empatii.

Zdrowe nawyki żywieniowe

Wiemy, że nawadnianie organizmu jest niezwykle ważne już od najmłodszych lat dlatego warto wyrabiać w dziecku nawyk picia wody, zamiast napojów słodzonych czy aromatyzowanych. Dzięki Staropolance KIDS młody organizm będzie dobrze nawodniony, a rodzice mogą mieć pewność, że dziecko przeniesie dobre nawyki w dorosłe życie.

Właściwa dla najmłodszych mineralizacja

Staropolanka KIDS MiniMini to woda źródlana, wydobywana w Jeleniowe k/Kudowy-Zdrój, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych. Woda ta zawiera kompozycję minerałów o  łącznej wartości 335 mg/l, która stanowi optymalną i bezpieczną wartość dla młodego organizmu.

Funkcjonalności – „korek-niekapek” i nowy format

W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych w nowej wersji Staropolanka KIDS MiniMini stosujemy praktyczny „korek-niekapek”, który poza zaworem posiada jeszcze dwie ważne cechy: łatwo otwiera się zachowując kąt 170⁰ i ma plombę w postaci pierścienia, która nie odrywa się, ale pozostaje wewnątrz przykręconego do butelki korka, eliminując tym samym powstawanie niewielkiego plastikowego odpadu.

Nowa wersja wody dla maluchów spakowana jest także w zgrzewkę liczącą 9 butelek, co jest istotną cechą zwiększającą wygodę Rodziców przy zakupie i zmniejszającą ilość tworzywa wykorzystywanego do produkcji.

 Gdzie można kupić?

Woda Staropolanka KIDS MiniMini dostępna jest w sieciach Auchan, Carrefour, E.Leclerc, Selgros i wielu sieciach lokalnych.

Można ją także zamawiać w sklepie internetowym pod adresem www.sklep.staropolanka.pl .

Wypowiedź:

– Marka Staropolanka przygotowała dla potrzeb młodszych dzieci wodę źródlaną Staropolanka KIDS o pojemności 330 ml z wizerunkiem Rybki MiniMini.  Jest ona idealnym rozwiązaniem dla spragnionych dzieci. Wygodna, mała i poręczna butelka z nakrętką sport-cap niekapek gwarantuje łatwe i bezpieczne użytkowanie, bez obawy, że coś się wyleje. Pasuje ona zarówno do spacerówki jak i plecaka młodszego dziecka i ucznia. Decydując się na wodę butelkowaną warto dokładnie czytać etykiety. To pozwoli dostarczyć dziecku wartościową wodę i pomoże w prawidłowym rozwoju jego organizmu. mówi Łukasz Surażyński Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich SA grupa PGU.

FILM: LINK