fbpx

Aktualności

13-05-2021

LOTERIA STAROPOLANKI ,,Minerały Wygrywają”

Uzdrowiska Kłodzkie SA – grupa PGU marka STAROPOLANKA, należących do Grupy KGHM,  rozpoczyna działania reklamowe w postaci LOTERII PROMOCYJNEJ„#MinerałyWygrywają #RóbTozWodą” dla konsumentów wody mineralnej Staropolanka. Działania mają na celu pobudzenie i wsparcie sprzedaży wód mineralnych Staropolanka z jednoczesnym zwiększeniem wizerunkowej identyfikacji marki .

 

W okresie od 04 maja do 31 sierpnia 2021 rozpoczyna się zabawa ze Staropolanką „#MinerałyWygrywają #RóbTozWodą”. Wystarczy kupić wodę marki Staropolanka za minimum 10 zł., zachować paragon i zarejestrować się na stronie www.loteriastaropolanka.pl . W trakcie LOTERII każdy ma szansę na wygranie PRZELEWU na konto.

W puli nagród jest 4 x 15 000 zł, 17 x 1000 zł. oraz 360 x 100 zł.

Loteria jest tak skonstruowana aby każdy jej uczestnik, po rejestracji paragonu na stronie loterii mógł brać udział w każdym losowaniu.

Zasięg ogólnopolski Loterii Staropolanka „#MinerałyWygrywają #RóbTozWodą” pozwala dotrzeć do wszystkich konsumentów zarówno sklepów detalicznych jak i sieci handlowych. Kampania reklamowa obejmie większość kanałów komunikacyjnych ze szczególnym naciskiem na Internet, Media społecznościowe, materiały POS.

Mimo trwającej epidemii i utrudnień dnia codziennego LOTERIA będzie dla naszych Klientów miłym akcentem rozrywki, zabawy i możliwości wygranej. Pragniemy aby w tym trudnym okresie umilić Konsumentom codzienny czas i pozwolić im na chwile radości.

Pragniemy aby poczuli siłę MINERAŁÓW , wartość poszczególnych składników i ich wpływ na zdrowie. Staropolanka to woda mineralną, w której zawarte są takie minerały jak magnez, wapń, sód czy wodorowęglany. Każdy z nich pełni pewną pozytywną rolę w organizmie człowieka i jest bardzo potrzebny dla jego odpowiedniego funkcjonowania. Minerały wygrywają dosłownie i w przenośni a każdy łyk to wygrana ,,na zdrowie” i szansa w loterii.

Zapraszamy do zabawy : Loteria Staropolanka