fbpx

Aktualności

24-04-2019

Ekspedycja Express ze STAROPOLANKĄ

Majówkowa ekspedycja 2019 Zadania będą nietuzinkowe i niespotykane dotąd w poprzednich edycjach, częste zwroty akcji spowodują, że nie będzie czasu na nudę, a sama gra stanie się mega ciekawa oraz odkrywcza.

Ekspedycja Express to gra terenowa, podobna do znanych programów telewizyjnych typu Azja Express/Ameryka Express. Zawsze celem gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Organizowane sa gry jednodniowe (8 godzinne) jak i kilkudniowe. Czasem uczestnicy grają na terenie kilku miast/miejscowości oddalonych od siebie o kilka km innym razem tworzone jest wydarzenie, w którym można poczuć się jak w telewizji i wyruszyć w 7 dniową przygodę po kilku krajach przemierzając ponad 1000 km. Wspólny mianownik gier jest zawsze ten sam: uczestnicy jeżdżą stopem, wykonują niecodzienne zadania i starają się pokonać inne drużyny aby zwyciężyć.

Taki niesamowity klimat gier tworzony jest już od ponad roku. Już prawie 4 tysiące osób przeżyło taką wspaniałą przygodę na swój sposób.

Tym razem w Ekspedycji Express weźmie udział STAROPOLANKA – Jak coś robisz, rób to z wodą

Gra rozpoczyna się we Wrocławiu (miejsce startu podane będzie uczestnikom po rejestracji). Wszyscy podróżować będą w drużynach dwuosobowych mając do dyspozycji swoje telefony. Przemierzać będą ciekawe, czasem mniej znane i trudno dostępne miejsca. Dzięki tej podróży odkryją na co Ich stać i przekonają się, że Ekspedycja Express Mega Race Chorwacja to najlepszy pomysł na majówkę i rywalizację z innymi. Codzienne próby charakteru, szansa na przełamanie barier językowych, a przy tym wszystkim gwarancja dobrej zabawy i zawsze Staropolanka pod ręką.

Zadania będą nietuzinkowe i niespotykane dotąd w poprzednich edycjach, częste zwroty akcji spowodują, że nie będzie czasu na nudę, a sama gra stanie się mega ciekawa oraz odkrywcza.

Wiecej na http://www.ekspedycjaexpress.pl/

Śledźcie nas na FB:

https://www.facebook.com/events/1943402792362818/

https://www.facebook.com/Staropolanka2000/