Aktualności

19-06-2017

Staropolanka na MTB Sudety

Poprzedni weekend w Strefie MTB Sudety znowu upłynął pod znakiem ścigania w najczystszej postaci....

14-06-2017

Staropolanka na Pucharze Polski Nor...

Za Nami już trzy edycje Pucharu Polski Nordic Walking. Następna odbędzie się 24.06.2017 w Elblągu....

13-06-2017

Staropolanka na festynie "Wita...

Staropolanka oraz Zarząd Regionu IPA Racibórz Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji z siedzibą w Katowicach serdecznie zapraszają członków, sympatyków i przyjaciół Reg...

Nasze produkty

Nasza szeroka oferta wód mineralnych, źródlanych i napojów to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poznaj Staropolankę - zadbaj o siebie w naturalny sposób i ciesz się życiem!

Więcej

O wodzie wiemy wszystko!

Woda i uroda

Codzienna pielęgnacja nie jest kompletna, jeśli nie wspierasz jej od wewnątrz. Pamiętaj o wodzie. Sięgając po naszą wodę mineralną sprawisz, że Twoja uroda i samopoczucie będą zachwycać!

Woda i zdrowie

Zadbaj o swój organizm od wewnątrz. Z dobrą wodą to prostsze! To naturalna odpowiedź na zapotrzebowanie na składniki mineralne!

Woda i dzieci

Dzieciństwo to czas, w którym Najmłodsi wyrabiają właściwe nawyki. Sprawmy, by byli zdrowi, uśmiechnięci i pełni energii. Z dobrą wodą to możliwe!

Woda i ciąża

Ciąża to czas, w którym szczególnie powinnaś dbać o zdrowie Twoje i Twojego Malucha! Z nami jest to łatwiejsze. Wybierając właściwą wodę zapewniasz swojemu ciału równowagę.