Aktualności

18-08-2017

Strefa MTB Sudety wraca już w niedzielę!

Wielkie ściganie wraca do Strefy MTB Sudety już w niedzielę, a Staropolanki nie może tam zabraknąć!

 

Po krótkiej przerwie pomiędzy kolejnymi rundami, wraca Puchar Strefy MTB Sudety 2017 z szóstym już wyścigiem serii. Start odbędzie się w malowniczo położonych Pieszycach.

To właśnie Pieszyce były najbardziej wyczekiwanym wyścigiem ubiegłego sezonu, jednak wtedy pogoda zniechęciła wielu uczestników. Tegoroczna edycja zapowiada się znakomicie nie tylko w kwestii warunków atmosferycznych, ale również całej otoczki. Oprócz dwóch świetnie przygotowanych tras (dystans Mini i Mega) z zapierającymi dech w piersiach widokami, na uczestników i ich rodziny czekać będzie sporo atrakcji pobocznych m.in. pokaz akrobacji rowerowych czy akademia rowerowa dla najmłodszych.

Z opinii zawodników, którzy dokonali objazdu tras pieszyckiego maratonu, wynika, że trasy zostały wytyczone w taki sposób, aby zapewnić uczestnikom maksimum frajdy z jazdy!

To świetnie zapowiadające się wydarzenie to jednak nie wszytko, co w najbliższym czasie zaoferuje nam Strefa MTB Sudety. Warto pamiętać, że za sprawą rozgrywanej już 27 sierpnia rundy pucharu w Srebrnej Górze, czeka nas prawdziwy maraton: dwa wyścigi w 8 dni! Rywalizacja wchodzi w decydującą fazę!