Aktualności

24-07-2017

Sukcesy Polaków na TWG 2017

Za nami kolejne dni sportowych zmagań. Światowe Igrzyska Sportów Nieolimpijskich nabierają tempa. W sobotę mieliśmy powody o radości. Nasi reprezentanci zdobyli srebrny i brązowy medal w sztafecie w ratownictwie wodnym oraz dwa brązowe medale w nieco dla nas egzotycznym - sumo. W sobotę rozpoczęła się rywalizacja w futbolu amerykańskim.

Niestety nasza polska drużyna wyraźnie przegrała z Francuzami. We wcześniejszym półfinale Niemcy pokonali Stany Zjednoczone 14:13. Finał i mecz o 3. miejsce rozegrane zostaną w poniedziałek. Ogromne emocje wzbudziły wśród kibiców zawody we wspinaczce. Zawodnicy na postawionej na Placu Nowy Targ ściance wspinali się na 15 metrów w czasie poniżej 6 sekund. To trzeba było zobaczyć. Powodzeniem wśród Wrocławian i naszych gości cieszy się strefa kibica na Placu Wolności. To miejsce, w którym wrocławianie i goście ze świata wczoraj oglądali pokazy sztuk walki na scenie, wypoczywali, robili selfie, nawiązywali przyjaźnie.

Nasza ekipa z kamerą była wszędzie tam gdzie działo się coś ciekawego. Rozmawialiśmy z Marcinem Dzieńskim reprezentantem polski we wspinaczce, z Dawidem Tarczyńskim z klubu Panthers Wrocław, kibicami i mieszkańcami Wrocławia, Cały czas, wszędzie obecna jest nasza woda - Staropolanka. Kolejne zmagania dzisiaj, wybór jest duży. Kibiców zapraszamy m.in., do oglądania jazdy szybkiej i jazdy artystycznej na wrotkach, zawodów w bule i łucznictwie Oglądajcie nasze relacje w Staropolanka TV.

Zapraszamy: https://www.youtube.com/watch?v=KpCNUbK8oqo