Aktualności

29-05-2017

Gramy dla Jeżynki!

5 czerwca w Sali Gotyckiej zagramy charytatywnie dla Pauliny Jażdżyk, podopiecznej Fundacji Avalon! Tego wieczoru czeka Was moc muzycznych atrakcji za sprawą zespołów: Oczybaszki, Obierka oraz gwiazdy wieczoru – Joao De Sousa! Gościnnie tego wieczoru wystąpi również Natalia Grosiak! Cale przedsięwzięcie wspiera STAROPOLANKA!

Co Paulina mówi sama o sobie?

„Nazywam się Paulina Jażdżyk, mam 30 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jeszcze 4 lata temu byłam, szczęśliwą, czerpiącą z życia pełnymi garściami 26-latką. Zwyczajna rutynowa kontrola wywróciła cały mój świat do góry nogami. Po badaniach padła diagnoza – rak jajnika.
Plany, marzenia, sens życia – wszystko legło w gruzach.

Rozpacz, lęk, zwątpienie, złość - wszystkie te emocje towarzyszyły mi przez długi okres czasu. Ale w końcu zrozumiałam, że przecież w ten sposób nie wygram z chorobą. Postanowiłam się nie poddawać. Wiedziałam, że walka będzie długa i ciężka i być może będzie się toczyć do końca mojego życia. Ale wiedziałam, że warto – przecież to moje życie.

Przeszłam dwie operacje i wiele kursów chemioterapii, ale niestety rak powrócił.

Mimo ciężkiej choroby nie zamknęłam się w domu. Cały czas jestem aktywna. Pracuje, chodzę na długie spacery po lesie, jeżdżę na rowerze, uprawiam wspinaczkę i po prostu cieszę się życiem, którego nigdy nie wiadomo ile nam pozostało.

Teraz jedyną nadzieją jest dla mnie terapia, która nie jest refundowana przez NFZ. Dlatego oprócz silnej woli, potrzebuję Państwa pomocy. Niestety nie stać mnie na sfinansowanie sobie leczenia. Stąd mój apel.”

BĄDZCIE Z NAMI:

05.06.17 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

GRAMY DLA JEŻYNKI!

Oczybaszki

Natalia Grosiak

Joao De Sousa

Obierek