Aktualności

13-08-2016

Staropolanka na ringu z Różą Gumienną

Mistrzyni Polski i świata w kick-boxingu Róża Gumienna rozpoczyna współpracę ze Staropolanką. Producent naturalnej wody mineralnej będzie wspierał utytułowaną sportsmenkę już podczas najbliższego pojedynku – 13 sierpnia w Gdynia Arena.

Róża Gumienna jest m.in. mistrzynią świata i zdobywczynią Pucharu Świata z 2013 roku w kategorii Low Kick oraz zdobywczynią Pucharu Świata z 2014 w kategorii K1. Na koncie ma także medale mistrzostw Polski i Europy w obu kategoriach. Należy również do profesjonalnej i rosnącej w siłę federacji FEN MMA.

– Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z tak utytułowaną sportsmenką. Jesteśmy przekonani, że minerały zawarte w Staropolance dodadzą jej sił w walce o kolejne trofea – mówi Marcin Gwóźdź Prezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich SA-Grupa PGU, producenta Staropolanki.

Zawodniczka w udany sposób łączy profesjonalne uprawianie sportu i sukcesy na arenie międzynarodowej z pracą naukową. Obecnie jest doktorantką na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na macierzystej uczelni prowadzi także jako instruktorka sportów walki zajęcia z kick-boxingu i samoobrony.

Logo Staropolanki zobaczymy na odzieży sportowej, w której będzie występować Róża Gumienna. Po raz pierwszy – podczas walki na Fight Exclusive Night 13 Summer Edition, 13 sierpnia w Gdynia Arena. Transmisja gali rozpocznie się o godz. 20:00 na kanale Polsat Sport.

Galeria