Aktualności

22-02-2018

Staropolanka partnerem targów turystycznych we Wrocławiu

Polska Grupa Uzdrowisk i sieć hoteli INTERFERIE zaprezentują swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego we Wrocławiu w dniach 23-25 lutego. Nie zabraknie też słynnej wody z Uzdrowisk Kłodzkich – STAROPOLANKI, która jest oficjalną wodą targów. Odwiedzający będą mogli skorzystać z fachowych porad i wziąć udział w pokazach.

MTT Wrocław to znacząca impreza na mapie targów turystycznych w Polsce organizowana już po raz dziesiąty. Tysiące uczestników, pokazy show, prezentacja obiektów, pakiety wyjazdowe, a nawet kulinarne degustacje to atrakcje, które czekają na gości Targów.


Wypracowana przez Polską Grupę Uzdrowisk profesjonalna jakość świadczeń medycznych i rehabilitacyjnych, szeroka baza lecznicza i wysokie nakłady inwestycyjne przeznaczone na modernizację obiektów sprawia, że spółka ma dziś ponad 10-procentowy udział w rynku uzdrowiskowym w Polsce. Goście mogą wypoczywać w legendarnych kurortach takich jak Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój, Świeradów Zdrój, Cieplice Zdrój i Połczyn Zdrój.


- Obserwując trendy turystyczne dostrzegamy, że bardzo wielu klientów chce łączyć wypoczynek z regeneracją zdrowotną i rehabilitacją. Zabiegi zdrowotne, oferta SPA & Wellness, a do tego dostęp do dobrej wody mineralnej oraz wspaniałe krajobrazy górskie i nadmorskie to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta w szerokiej grupie wiekowej – tłumaczy Piotr Grudziński, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Polska Grupa Uzdrowisk Sp. z o.o.


PGU i sieć hoteli INTERFERIE łączą w swojej ofercie najlepsze tradycje i możliwości dla wypoczynku i rehabilitacji. INTERFERIE od lat przyciągają sportowców i fanów aktywnej rekreacji, dysponując zapleczem idealnie dopasowanym również do turystyki rodzinnej. Szczególnie jest to atrakcyjne dla zwolenników górskich wypraw rowerowych, biegaczy czy osób ceniących dobroczynne właściwości nadmorskiego klimatu.

Wartością oferty PGU i sieci hoteli Interferie jest stały dostęp do wody Staropolanka, wydobywanej w Polanicy od początku XX wieku. Jest to marka znana w Polsce i zagranicą. Woda o różnym stopniu mineralizacji - idealna kompozycja minerałów znajduje uznanie zarówno u ludzi aktywnych fizycznie, jak również u osób szukających szczególnych walorów smakowych. Staropolanka wspomaga ogólny rozwój, dbałość o figurę, poprawia samopoczucie i dodaje energii. Dodatkowym smaczkiem, dla wielbicieli browarniczego rzemiosła, będzie oferta browaru „MIEDZIOWY 44”, który oferuje piwo warzone w obiekcie Interferie Medical SPA w Świnoujściu.


PGU i sieć hoteli INTERFERIE na MTT Wrocław - 23-25 lutego 2018, Hala Stulecia