Aktualności

11-01-2018

Prezentacja oferty Polskiej Grupy Uzdrowisk i Interferie na rok 2018

Polska Grupa Uzdrowisk oraz sieć hoteli INTERFERIE przedstawią ofertę na 2018 rok kontrahentom i touroperatorom z Polski i Europy. Wydarzanie branżowe, promujące obiekty spółek turystycznych należących do KGHM TFI S.A., zaplanowano na 11 stycznia w Polanicy-Zdroju. Nowa formuła spotkania łączy artystyczny i kulinarny show z biznesowym podejściem.

„Prezentacja oferty Polskiej Grupy Uzdrowisk i sieci hoteli INTERFERIE na rok 2018” to wydarzenie dedykowane partnerom biznesowym z Polski i Europy, którzy pragną nawiązać nowe relacje i poznać aktualne trendy w polskiej turystyce aktywnej, uzdrowiskowej i biznesowej. Naszym celem jest zaprezentowanie atutów najatrakcyjniejszych miejscowości uzdrowiskowych i wypoczynkowych w Polsce oraz zapoznanie przedstawicieli branży z pełną ofertą spółek turystycznych z portfolio KGHM TFI S.A.


Podczas „Prezentacji oferty Polskiej Grupy Uzdrowisk i sieci hoteli Interferie na rok 2018” goście będą mieli okazję zapoznać się z nowościami w ofercie naszych spółek: Uzdrowiska Cieplice, Uzdrowiska Połczyn, Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa oraz Uzdrowisk Kłodzkich (Polanica, Duszniki i Kudowa) tworzących Polską Grupę Uzdrowisk. Zaprezentowane zostaną również górskie hotele INTERFERIE w Świeradowie-Zdroju i Szklarskiej Porębie przyjazne dla sportowców, amatorów aktywnego wypoczynku i rodzin z dziećmi. Obiekty o profilu uzdrowiskowym w Świnoujściu, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim i Dąbkach oraz nowoczesny, 4-gwiazdkowy INTERFERIE Medical SPA.


Polska Grupa Uzdrowisk i sieć hoteli Interferie to obecnie konkurencyjna w skali kraju kompleksowa oferta pobytowa i rekreacyjna nie tylko dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych, ale także dla klientów instytucjonalnych i biznesowych. Wyróżnikiem jest profesjonalna koncentracja na ochronie zdrowia oraz promocji aktywnego wypoczynku. Oferty właśnie o takim profilu cieszą się ogromną popularnością wśród osób, które poszukują pobytów komercyjnych obejmujących uzdrowiskowe leczenie zabiegowe oraz rodzin stawiających na sport i ciekawe możliwości spędzania czasu wolnego w atrakcyjnych polskich kurortach.


Wydarzenie w nowej formule rozpocznie się 11 stycznia 2018 r o godz. 15:00. w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju. W programie nie zabraknie m.in. Strefy Rozmów Biznesowych, degustacji autorskiego menu i koncertu Anny Wyszkoni, imprezę poprowadzi Tomasz Kammel.
Przedstawicieli mediów zapraszamy na briefing prasowy, który rozpocznie się o godz. 17:45 w Sali Źródlanej Pijalni Wód Mineralnych w Polanicy-Zdroju.


Tematem przewodnim będą: podsumowanie 2017 roku w uzdrowiskowo-hotelarskich spółkach należących do KGHM TFI S.A. oraz prezentacja nowości turystycznych i planów inwestycyjnych na 2018 rok. Podczas spotkania zostanie omówiona także organizacja wydarzenia „Prezentacja oferty Polskiej Grupy Uzdrowisk i sieci hoteli Interferie na rok 2018”.


W briefingu wezmą udział:

  • Małgorzata Olesińska-Olender – ordynator Szpitala Kardiologicznego „Zdrowie” w Polanicy-Zdroju
  • Przemysław Kowalewski – dyrektor inwestycyjny KGHM TFI S.A.
  • Wioletta Krawczyk – Namyślak – dyrektor zarządzający KGHM TFI S.A.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 10 stycznia 2018 r., do godz. 17:00; telefonicznie lub mailem.

 

Do zobaczenia,
Piotr Grudziński
p.grudzinski@tfi.kghm.pl
tel: 512078047