Aktualności

03-11-2017

Staropolanka nawodni pasjonatów CrossFit !

Entuzjaści treningów CrossFit spotkają się w lubińskim centrum Cuprum Arena, by zmierzyć się w czwartej edycji Bitwy o Miedziową Rudę. Wydarzeniu, zaplanowanym na 4 listopada, partneruje marka Staropolanka.

Ogromna dawka adrenaliny, duch rywalizacji i mnóstwo sportowej zabawy czekają na wszystkich, którzy w pierwszą sobotę listopada odwiedzą galerię handlową Cuprum Arena. O Miedziową Rudę powalczy kilkanaście crossfitowych teamów z klubów zlokalizowanych w Legnicy, Lubinie i Głogowie oraz wszyscy zawodnicy-amatorzy, którzy będą chcieli sprawdzić swoje możliwości, kondycję i siłę. W pakietach startowych dla uczestników nie zabraknie wysokiej jakości wody mineralnej Staropolanka.


- Z przyjemnością wspieramy osoby, które trenują ulubioną dyscyplinę regularnie, by pozostać w dobrej formie. Są to nie tylko czołowi polscy sportowcy, ale również sportowcy amatorzy, którzy chcą spróbować swoich sił w otwartych rywalizacjach w różnych dyscyplinach. Nasze hasło „Jeśli coś robisz, rób to z wodą” oznacza, że Staropolanka pasuje do każdej formy aktywności. Dlatego od wielu lat dopingujemy i nawadniamy ludzi aktywnych, którzy dzięki naszym produktom mogą nie tylko zaspokoić pragnienie po wysiłku, ale również uzupełnić minerały. Niezmiernie cieszymy się, że tym razem wesprzemy środowisko CrossFit z Zagłębia Miedziowego.

Listopadowe zawody CrossFit rozpoczną się o godz. 11:00 w atrium lubińskiej galerii handlowej. Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane w klubie Jatomi Fitness od godz. 10:00. Impreza ma charakter otwarty, a jej celem jest rozpowszechnianie idei treningów CrossFit oraz zdrowego, aktywnego trybu życia.


Crossfitowcy nie są jedyną społecznością, na której w tym roku koncentruje się Staropolanka. Od kilku miesięcy z sukcesem promuje swoje produkty wśród osób korzystających z klubów fitness, Wynikiem ostatnich działań wizerunkowych jest współpraca z Różą Gumienną, polską zawodniczką kickboxingu w formule K-1, która została ambasadorką marki Staropolanka podczas tegorocznych międzynarodowych targów FIWE – Fitness Trade Show.